Sinu hea tervis saab alguse igapäevastest õigetest valikutest

tervisejuht-toitumisnõustaja Erle Jõema


Olen läbinud täiendkoolitusena toitumisnõustaja kursuse. Hetkel õpin Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledzis tervisejuhiks ning lisaerialana täiskasvanute koolitajaks.

Olen Nutrime OÜ-s toitumisnõustaja ja koolitaja ning ettevõtte asutaja. Lisaks individuaalsele nõustamisele viin läbi õpitubasid ja kursusi ning muid toitumise ja tervisliku eluviisiga seonduvaid ettevõtmisi nii era- kui äriklientidele.

Igapäevane õigete (toidu)valikute tegemine võib muuta meid terveks, energiliseks ja vitaalseks. Õige toit võib olla ravivahend ja ka vastupidi. Kui me oma keha pidevalt koormame meile sobimatu või ebakvaliteetse toiduga, siis ajajooksul keha vastupanuvõime nõrgeneb ja võivad ilmneda kroonilised haigused. Paljudki terviseprobleemid, mida seni peeti vanemaealiste muredeks, avalduvad nüüd üha noorematel inimestel. Harjumuspärased toiduvalikud on muutunud märkamatult terviktoidust millekski, millel suuresti puudub toiteväärtus. Enda ja lähedaste tervise ning suurepärase elukvaliteedi hoidmiseks on põhjust toitumisharjumused üle vaadata.

Kõrghariduse omandasin Tallinna Tehnikaülikoolis Majandusteaduskonnas Ärikorralduse õppesuunal. Varasemalt töötasin finantsvaldkonnas.

tel: +372 5661 7300 / skype: erlejoema